Funkcjonalność rozwiązania SAP hana

Każdy przedsiębiorca szukający rozwiązań zapewniających sprawniejsze funkcjonowanie firmy doskonale wie, jak istotne znaczenie mają nowoczesne systemy informatyczne szyte na miarę konkretnych potrzeb. Specjalne oprogramowanie pozwala nie tylko lepiej kontrolować zachodzące w przedsiębiorstwie zdarzenia gospodarcze, ale również optymalnie zarządzać posiadanymi zasobami oraz lepiej planować przyszłe działania. Warto jednak wiedzieć, że standardowe systemy informatyczne mogą nie sprawdzić się w dużych korporacjach, gdzie oczekiwania i liczba gromadzonych danych jest również odpowiednio większa.

W takich firmach dobrym rozwiązaniem może okazać się wdrożenie SAP hana, czyli specjalnej platformy informatycznej, dzięki której dane są przetwarzane w pamięci operacyjnej, a nie na dysku. Skutkuje to zwiększeniem wydajności oraz przyspieszeniem zachodzących procesów.

Aplikacja SAP hana pozwala wyeliminować wąskie gardła wynikające z ograniczeń dysków twardych. Platforma pozwala ponadto na zastosowanie skutecznych mechanizmów kompresji, dzięki przechowywaniu informacji tego samego typu w jednej kolumnie. Istotną zaletą tego rozwiązania jest również fakt, że aplikacja SAP hana jest w pełni kompatybilna z innymi systemami SAP. Pozwala to zintegrować ją z już istniejącą hurtownią danych lub też wykorzystać jako samodzielne środowisko dostarczające danych do systemów Business Intelligence.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie daje SAP hana i korzyści wynikających z wprowadzenia tej aplikacji? Zajrzyj na http://www.gazetawroclawska.pl/twoje-finanse/a/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach,12896403/.

(Comments are closed)