Opcje kredytu obrotowego dla firm

Posiadanie przez przedsiębiorcę kredytu obrotowego dla firm może sprawić, że będzie on w stanie rozpocząć planowaną przez siebie produkcję i dokonać zakupu potrzebnego sprzętu czy maszyn. Tego rodzaju produkt bankowy udzielany jest w kwocie od jednego tysiąca do miliona złotych.

Jednak najwyższe dofinansowanie otrzymane zostanie przez firmę wówczas, gdy jej właściciel przedstawi propozycję jakiegoś rodzaju zabezpieczenia w postaci posiadanej przez siebie nieruchomości czy cesji z podpisanego wcześniej kontraktu. Po akceptacji wniosku złożonego przez Internet lub w oddziale banku uzyskany kredyt w postaci limitu w rachunku zostanie uruchomiony w ciągu jednego dnia.

Propozycja zabezpieczenia może zostać przedstawiona również przez tych przedsiębiorców, którzy chcieliby otrzymać niższe oprocentowanie kredytu. Zgodnie z podpisaną umową limit w rachunku będzie dostępny przez okres dwunastu miesięcy po którym w razie potrzeby zostanie przedłużony o kolejny rok.

Tego rodzaju propozycja dofinansowania jaką jest kredyt obrotowy dla firm dedykowana jest wszystkim przedsiębiorstwom niezależnie od ich stażu. Na uzyskanie limitu w rachunku mogą liczyć również nowe przedsiębiorstwa, jeżeli tylko ich wniosek kredytowy zostanie pozytywnie rozpatrzony.

Wraz z kredytem uzyskają one dostęp do przestrzeni coworkingowej Idea Hub, w której będzie można zająć się wykonywaniem codziennych prac administracyjnych pozwalających na sprawne funkcjonowanie firmy. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://www.ideabank.pl/kredyt-obrotowy.

(Comments are closed)